NK04DRN10
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
3 varianter
Utvald variant:
NK04DRN10
Slangnippel Lågtryck Banjonippel Dubbel 10mm/SL6mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
DN
6 mm
Diameter banjo
10 mm
Diameter slang inv.
5,5 mm
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Tillverkningsmaterial
Stål
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
Förpackningsstorlek
10 st
Streckkod
202151
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation