313M12X15
Förpackningsstorlek:
10 st
Utvald variant:
313M12X15
Banjobult M12x1.5, L=30 C=24
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
12 mm
Gänga utv. metrisk
M12x1,5
Längd utan huvud
24 mm
Standard DIN
DIN 7643-3
Tillverkningsmaterial
Stål
Totallängd
30 mm