313M16X15
Förpackningsstorlek:
5 st
Utvald variant:
313M16X15
Banjobult M16x1.5, L=34 C=28
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
16 mm
Gänga utv. metrisk
M16x1,5
Längd utan huvud
28 mm
Standard DIN
DIN 7643-3
Tillverkningsmaterial
Stål
Totallängd
34 mm