BA-095-100
Pakke str.:
5 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
55 varianter
Valgt variant:
BA-095-100
Hylsa i stål
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inv.
95 mm
Diameter utv.
100 mm
Längd
68 mm