NK02HY11562
Pakke str.:
50 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
55 varianter
Valgt variant:
NK02HY11562
Presshylsa Lågtryckshylsa ID=11,5 L=15 d2=7,3
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
11.5 mm
Längd
15 mm
Märke namn
Hydraspecma
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
Package size
50 st
Barcode
203337
Gross weight
0,003 Kg
Net weight
0,003 Kg
Country of origin
deu
Product information
Presshylsa enkelpressning Lågtryckshylsa id 11,5 mm