ND13HY265169
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
55 varianter
Utvald variant:
ND13HY265169
Presshylsa Lågtryckshylsa ID=26,5 L=32 d2=16,9
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv.
26.5 mm
Längd
32 mm
Märke namn
Hydraspecma
Tillverkningsmaterial
Stål
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
Package size
10 st
Barcode
297846
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Presshylsa dubbelpressning Lågtryckshylsa id 26,5 mm