XTE18LKR
Pakkauskoko:
1 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
6 varianttia
Valittu variantti:
XTE18LKR
Adapter T 18L-R 1/2''
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
D3
14 mm
Diameter rör
18 mm
Dimension i
14 mm
Gänga T
R 1/2 BSPT
Gänga utv.
R 1/2 BSPT
Gänga utv. metrisk
M26x1,5
L
31 mm
L1
40 mm
L2
23,5 mm
L3
36 mm
Modell kod
XC18RLZN
Märke namn
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
24 mm
S2
32 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
315 bar
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d1
18 mm
d2
15 mm
i
14 mm