XGE28LKR
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
15 varianter
Utvald variant:
XGE28LKR
Adapter Rak 28L, Utv-R1''
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Brand Name
Stauff
Diameter pipe
28 mm
Material
Stål
Pressure max.
160 bar
Series
L
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-20 °C
Thread outer
R 1 BSPT
Package size
25 st
Barcode
434438
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Indskruning - ø28L x 1" BSPT