XDGWEV12LRED
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
13 variants
Chosen variant:
XDGWEV12LRED
Svivelbanjo 12L - G3/8'' ED
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rör
12 mm
Gänga utv.
G 3/8 BSP
Modell kod
FI-DGWE-12LR-WD-B-W66
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
Serie
L
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
250 bar
Vinkel
90 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
Pakke str.
Stregkode
433705
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
deu
Produkt information
Artikel datablad
Andre kigger på
Svirvel 3/8* BSP 150 bar Hydraulik 100 rpm. 35 ltr. AI
Varenummer:
9100-06-SY
Pakke str.:
Swivel 3/8 BSP 400 bar Hydr. Male x female elbow
Varenummer:
60 st
Swivel 2 BSP 50 bar Hydraulics 60 rpm
Svivel 90, Utv/Utv-BSPP 1/2'' (Paketartikel)
SZ90-P08M-P08M
Svivel 90° Inv/Utv-G1.1/4'', Syrafast
9100-20-SY
Swivel 1 BSP 300 bar Hydr. Male x female elbow