SPAL60603ALIS-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
SPAL60603ALIS-SY
Rörklamma Komplett Ø60.3mm, DIN3015 Tunga Serien, Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
2
Diameter rör
60,3 mm
Färg
Grå (blank)
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Märke namn
DIN 3015 part 2
Temperatur max.
+300 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Aluminium, Rostfritt stål
Typ
Profilerad
Åtdragning moment
12 Nm
Förpackningsstorlek
Streckkod
306258
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
Produktinformation
Måttskiss
Artikel datablad
Andra tittar på
Rörklamma Ø65mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Artikelnummer:
TSLK6065PP
20 par
Rörklamma Ø12mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen
Artikelnummer:
TSLK3012PPG
20 par
Svetsplatta 37.8-70mm, DIN3015 Tunga Serien
SPAL6S
20 st
Rörklamma Ø25mm, DIN3015-2 Tunga Serien, Polypropylen