SBSH-45-F500SM
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
64 variants
Chosen variant:
SBSH-45-F500SM
Kylarslang Silikon Flexibel, 45x55, 500mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bend radius
160 mm
Brand Name
Hydraspecma
Color
Blå
Diameter inner
45 mm
Diameter outer
55 mm
Pressure max.
1.5 bar
Temperature max.
+180 °C
Temperature min.
-60 °C