SBSH-38-F1000SM
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
64 varianter
Utvald variant:
SBSH-38-F1000SM
Kylarslang Silikon Flexibel, 38x48, 1000mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Temperatur max.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C
Tryck max.
1.5 bar