RSGU1-45-15
Pakke str.:
1 frp
Min. bestillingsenhed er:
1 frp
SE ANDRE VARIANTER
144 varianter
Valgt variant:
RSGU1-45-15
GUMMIKLAMMER 1-45-15, 1 Frp = 50st
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredde
15 mm
Diameter bolthul
6,0 mm
Diameter indvendig
45 mm