RSGU1-13-20-W5
Package size:
100 st
Min. order quantity is:
100 st
SEE OTHER VARIANTS
37 variants
Chosen variant:
RSGU1-13-20-W5
Gummiklammer, 13mm, B=20, För M8, W5
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
20 mm
Diameter bulthål
8,0 mm
Diameter inv.
13 mm
Materialkvalitet
1.4404 / AISI316L
Packningsmaterial
EPDM
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Förpackningsstorlek
Streckkod
164600
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
0,03 Kg
Ursprungsland
swe
Intrastat artikelkod
Produktinformation
GUMMIKLAMMER 1-13-20-W5
Data sheet
Andra tittar på
Rubber lined p-clip 48.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1