RA212-48-32
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
RA212-48-32
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 48x1/6" Slang 32mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Märke namn
Hydraspecma
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Förpackningsstorlek
Streckkod
206315
Bruttovikt
0,186 Kg
Nettovikt
0,186 Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
Mejerikoppling Rak Utv-SMS
Artikel datablad
Andra tittar på
Lock Mejerikoppling SMS 70x1/6"
Artikelnummer:
SMSL-51
Mejerikoppling Rak Utv-SMS
Artikelnummer:
RA212-60-38
SMS koppling med mutter
SMS koppling med mutter
RA200-48-32
SMSH-25
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 85x1/6" Slang 63mm
Mejerikoppling Rak, Inv-SMS, 40x1/6" Slang 25mm
Mutter Mejerikoppling SMS 48x1/6"
SMSH-32
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 85x1/6" Slang 65mm
SMSH-38
Mejerikoppling Rak, Inv-SMS, 60x1/6" Slang 38mm
SMSH-63
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 70x1/6" Slang 50mm