ND65PU1P
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
59 variants
Chosen variant:
ND65PU1P
Axelkoppling OMT Pump Gr.1, 1:8
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter outer
65 mm
Motor power
6 kW
Pump group
1
Shaft cone
1:8
Shaft type
Konisk
Torque nominal
38.2 daNm
Package size
Barcode
191794
Gross weight
0,088 Kg
Net weight
0,088 Kg
Country of origin
IT
Product information
AXELKOPPLING OMT PUMP
Tekniska data
Others has been looking for
Rubber lamella for coupling
Rubber lamella for coupling
Partnumber:
EGE0
Koblingsdel, 19mm.
Koblingsdel, 19mm.