ND108HD22
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
59 variants
Chosen variant:
ND108HD22
AXELKOPPLING OMT PUMP
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Diameter outer
108 mm
Motor power
33 kW
Shaft diameter
19,05 mm
Shaft keyway
4,76 mm