MF1801P10NB
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
MF1801P10NB
Returfilterpatron 10 my nominellt 285 Lpm
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
MP Filtri
Diameter hole
40 mm
Diameter outer
100 mm
Filtration
Nominell
Filtration degree
10 my
Length
210 mm
Model code
MF1801P10NBP01
Pressure max.
10 bar
Sealing material
NBR
Temperature max.
+110 °C
Temperature min.
-25 °C
Package size
Barcode
400757
Gross weight
0,46 Kg
Net weight
0,46 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code
Product information
MF-filterelement för filter installerade i tanken, modellerna MPF och MPT.
Sortiment innehåll
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Others has been looking for
Return filter - 10my absolut - 1" BSP