Visual oil level indicator - 254mm/M10 - LVA30-T-A-P-M10
Artikelnummer:
LVA30TAPM10
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Længde
292 mm
Model kode
LVA30-T-A-P-M10
Montagehulsafstand
254 mm
Mærke navn
MP Filtri
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tilspændingsmoment
10 Nm
Tryk maks.
1 bar
Package size
Barcode
494179
Gross weight
0,23 Kg
Net weight
0,23 Kg
Country of origin
ITA
Intrastat code