JM-16-25-38
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
12 varianter
Valgt variant:
JM-16-25-38
Mutter, UNF-1 5/16''-12, NV=38
Tilbehør (1)
Stödhylsa JIC, Rör 25MM
Artikelnummer:
JD-25
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
28,5 mm
CH
38 mm
Diameter rör
25 mm
Gänga inv.
1.5/16-12 JIC
J
1.5/16-12 JIC
Märke namn
FOR
Rostbeständighet
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
T
25 mm
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
290 bar