JGE-20-20ED
Förpackningsstorlek:
8 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
31 varianter
Utvald variant:
JGE-20-20ED
Adapter Rak, Utv-JIC, Utv-G-ED
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
60 mm
B
24,3 mm
CH
50 mm
D
20 mm
Diameter rör
30-32 mm
Gänga
G 1.1/4 BSP
Gänga utv.
1.5/8-12 JIC
Gänga utv.
G 1.1/4 BSP
Märke namn
Hydraspecma
T
30-32 mm
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
175 bar