IBCF60BSPM200
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
IBCF60BSPM200
Adapter IBC Inv-S60x6 Utv-R 2''
Specifications
Dimensions and shipping
Märke namn
Hydraspecma
Package size
Barcode
359708
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
IBC Adapter Inv-S60x6 Utv-KR2"
Artikel datablad
Others has been looking for
2' BSP 'King' combination Nipples
Partnumber:
AKM050
Package size:
IBC Inv S100x8 - Utv-KR2"
IBC Inv S100x8 - Utv-KR2"
Partnumber:
IBCF100BSPM200
IBC Adapter Inv-S60x6 Utv-KR1"
IBC Adapter Inv-S60x6 Utv-KR1"
IBCF60BSPM100
Slangkoppling PA6.6 G2"-SL50
Slangkoppling PA6.6 G2"-SL50
N66MR5050
Male fitting standard - BSPP female thread - 4"
N66MR100102
Gängade flänsar DN50-G2", PN16
Gängade flänsar DN50-G2", PN16
FS000428
2* King slangestuds i stål med svejseende ø 60mm
PKC-32
2.1./2" king hose coupling steel
PKC-40
PKC-32
ANSATS 2" UTV/UTV GALV.
ANSATS 2" UTV/UTV GALV.