GKS-019-SY
Utvald variant:
GKS-019-SY
Klokoppling SL 3/4 kloavst. 40mm Syrafast 'GEKA'
Tillbehör (1)
Packning FKM klokoppl. 'GEKA'
Artikelnummer:
GKXV
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Användingsområde
Vatten, Vätskor kompatibla med ingående material
Diameter slang inv.
19 mm
Märke namn
Hydraspecma
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
Tapp avstånd
40 mm
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tillverkningsmaterial
Mässing
Tryck max.
25 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
326216
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Artikel datablad
Andra tittar på
Packning NBR klokoppl. 'GEKA'
Packning NBR klokoppl. 'GEKA'
Artikelnummer:
GKXB
Claw coupling male thread, brass, 42mm, "French"