GKS-013-SY
Utvald variant:
GKS-013-SY
Klokoppling SL 1/2 kloavst. 40mm Syrafast 'GEKA'
Specifications
Dimensions and shipping
Anvendelsesområde
Vatten, Vätskor kompatibla med ingående material
Diameter slange indvendig
13 mm
Materiale
Mässing
Mærke navn
Hydraspecma
Pakningsmateriale
FKM/FPM (Viton®)
Tap afstand
40 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryk maks.
25 bar
Package size
Barcode
326215
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information