EHF003-10BU
Förpackningsstorlek:
1 m
Minsta beställningskvantitet:
1 m
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
EHF003-10BU
Livsmedelsslang Industriell rengöring FDA 5/8"
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Märke namn
Danfoss
Slangdimension
5/8 "
Förpackningsstorlek
Streckkod
488164
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
TUR
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Artikel datablad
Andra tittar på
Uniflex S BIO PVC suction- and pressure hose Dim. 5/8"
Artikelnummer:
PL016
30 m
EHA510 - Multipurpose hose 20 bar
Artikelnummer:
EHA510-10
100 m
MULTI Master hose 5/8" 20 bar
MULTI Master hose 5/8" 20 bar
MM-16
50 m
Universal hose EPDM Gates Multi Master - MM
MM-08
100 m
Multipurpose EPDM hose 5/8" 20bar
EHA510-10
PVC hose with with Textile reinforcement 5/8" (16x23mm)
PVC-16
50 m
EPDM Hot Water Suction & Discharge 5/8" 16/25 10bar
EHW024-10
61 m
Hot Water Suction & Discharge EPDM with spiral, EHW024
EHW024-32
61 m
Armerad slang, PVC, 19x26
Armerad slang, PVC, 19x26
PVC-19
Red industrial water hose 3/4 (19mm) WP 10 bar
IWR-20
Blue food flow. hot- and cold water hose
BFF-19
PVC hose with with Textile reinforcement 3/8" (10x16mm)