AH10-10M-MKESAFE
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
AH10-10M-MKESAFE
Tryckluftslang 10mm 10m 20bar med kopplingar typ ESafe
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Användingsområde
Luft, Vatten
Färg
Svart
Längd
10 m
Märke namn
Hydraspecma
Temperatur max.
+60 °C
Temperatur min.
-15 °C
Tillverkningsmaterial
NBR, PVC
Tryck max.
20 bar
Tryck spräng min.
60 bar
Pakke str.
Stregkode
369440
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
Produkt information
Andre kigger på
Sug och Returslang Multi Master SD Megaflex 25/35.8
Varenummer:
MMGMV-25
Pakke str.:
30 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
Universalslang 1/2'' EPDM 20bar 12.7/22 -40-+120