5TIR112234
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
5TIR112234
Bultkit för SD25/1 1 sektioner
Specifications
Dimensions and shipping
Antal sektioner
1
Flow Nominel
240 lpm
Længde
234 mm
Mærke navn
Walvoil
Tilspændingsmoment
50 Nm
Tryk maks.
315 bar