5512-02-35-SY
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
5512-02-35-SY
Förlängare R1/8'' 35mm, Syrafast
Specifications
Dimensions and shipping
Gänga inv.
R 1/8 BSPT
Gänga utv.
R 1/8 BSPT
Totallängd
35 mm
Package size
Barcode
330701
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Artikel datablad
Others has been looking for
Smörjslang 8,6x2,3 (8.6/4) fettfylld
Partnumber:
Package size:
Partnumber:
SORT-CLS
Förlängare R1/8'' 18 mm, Stål
Förlängare R1/8'' 18 mm, Stål
Repkit R1/8 Lilla lådan
Push-In skarv rak 6mm för smörjstuds