4742-22-12-SY
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
18 varianter
Valgt variant:
4742-22-12-SY
Presskoppling 45°, Inv-M30, Ø3/4'', Syrafast
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rör
22 mm
HEX 1
36 mm
L
142,9 mm
L1
39 mm
L3
140 mm
L4
31 mm
Materialkvalitet
1.4571 / AISI316Ti
Modell kod
843069580L
Märke namn
Hydraspecma
Nyckelstorlek
36 mm
Packningsmaterial
FKM/FPM (Viton®)
R1
M30x2
Serie
L
Slangdimension
3/4 "
Slangkopplingstyp
Till lös hylsa
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Vinkel
45 °
Åtdragning moment
50 Nm
ØC
15 mm