4722-10-04-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
32 variants
Chosen variant:
4722-10-04-SY
Pressnippel rak DKOL M16x1.5 SL1/4'' Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
10 mm
Hose coupling type
Till lös hylsa
Hose size
1/4 "
Key size
19 mm
L
50 mm
L1
28 mm
Material
Rostfritt stål
Material quality
1.4571 / AISI316Ti
Model code
Sealing material
FKM/FPM (Viton®)
Series
L
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-30 °C
Torque tightening
18 Nm