4190-15-08-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
12 varianter
Utvald variant:
4190-15-08-SY
PRESSNIPPEL 4190 15MM SL1/2 SY
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
15 mm
L
69 mm
L1
29,5 mm
L2
61 mm