20GS24FLC67-059
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
20GS24FLC67-059
Presskoppling GS 67B, Ø 1 1/4'', SAE 1 1/2'', Caterpillar
Specifications
Dimensions and shipping
A
191 mm
B
119,9 mm
D
1.1/4"
DN
32 mm
Diameter flange
63.5 mm
E
59 mm
Flange
1.1/2 "
Flange SAE/DIN
6000 PSI
K
63,5 mm