157B2240
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
25 variants
Chosen variant:
157B2240
Chockventil PVLP63 240 bar
Specifications
Dimensions and shipping
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tryck max.
240 bar
Package size
Barcode
334368
Gross weight
0,05 Kg
Net weight
0,05 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Tekniska data
Others has been looking for
Spaklock PVG32 Aluminium m. spak
Partnumber:
Partnumber:
157B3999
Elmodul PVEO PVG32 on-off DIN 24VDC