Spole H16-24D-29W-DE 24VDC 29W
ID=16.1mm L=49.8mm, Deutsch
…
Läs mer
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
20 varianter
Utvald variant:
Spole H16-24D-29W-DE 24VDC 29W
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Danfoss
Current type
DC
Diameter inner
16.1 mm
Length
49.8 mm
Model
H16
Plug type
Deutsch
Power W
29 W
Protection class
IP 69K
Voltage
24 V
Förpackningsstorlek
Streckkod
369365
Bruttovikt
0,24 Kg
Nettovikt
0,24 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
ID=16.1mm L=49.8mm, Deutsch