04G12MDL
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
16 varianter
Valgt variant:
04G12MDL
Presskoppling Rak, Ø1/4'', Utv-M18-DKL-12
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
47 mm
Arbetstryck
42 MPa
B
23,9 mm
D
1/4"
DN
6 mm
Diameter rör
12 mm
Gänga utv.
M18x1,5
H
19 mm