XDGWEV15LRED
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
6 variants
Chosen variant:
XDGWEV15LRED
Swivel Elbow 15L - G1/2'' ED
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
15 mm
Gänga utv.
G 1/2 BSP
Modell kod
FI-DGWE-15LR-WD-B-W66
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
Serie
L
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
250 bar
Vinkel
90 °
Ytskiktbehandling
Zinc-Nickel plated
Package size
Barcode
433734
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Swivel Elbow 15L - G1/2'' ED
Product datasheet
Others has been looking for
Svirvel 3/8* BSP 150 bar Hydraulik 100 rpm. 35 ltr. AI
Partnumber:
9100-06-SY
Min. order quantity is:
Swivel 3/8 BSP 400 bar Hydr. Male x female elbow
Partnumber:
60 st
Swivel 2 BSP 50 bar Hydraulics 60 rpm
Svivel 90, Utv/Utv-BSPP 1/2'' (Paketartikel)
SZ90-P08M-P08M
Svivel 90° Inv/Utv-G1.1/4'', Syrafast
9100-20-SY
Swivel 1 BSP 300 bar Hydr. Male x female elbow