TSLK70889PPG
Pakke str.:
10 par
Min. bestillingsenhed er:
1 par
SE ANDRE VARIANTER
5 varianter
Valgt variant:
TSLK70889PPG
Heavy clamp ø88.9 - Green PPH - DIN 6 Heavy
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bolte
2
Bredde
80 mm
D1
88,9 mm
Diameter rør
88,9 mm
Farve
Green
Gruppe Stauff
8S
H
168 mm
L1
206 mm
L2
168 mm
Materiale
Polypropylene
Model kode
8088.9-PP-H
Mærke navn
Stauff
S
2 mm
Standard DIN
DIN 3015 part 2
Temperatur maks.
+90 °C
Temperatur min.
-30 °C