RT/57216/M/25
Pakkauskoko:
1 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
50 varianttia
Valittu variantti:
RT/57216/M/25
Ø16 DV Cylinder
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Halkaisija sylinteri
16 mm
Iskunpituus
25 mm
Lämpötila max.
+80 °C
Lämpötila min.
-10 °C
Paine max.
10 bar
Paine min.
1 bar