RSGU1-77-20
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
25 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-77-20
Rubber lined p-clip 77.0 mm Band width: 20mm for M8 screw W1
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Mikalor
Diameter Bolt hole
8,0 mm
Diameter inner
77 mm
Material
Steel
Material quality
1,0935
Sealing material
EPDM
Surface treatment
Zinc coating (CR III)
Width
20 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
338881
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ESP
Intrastat artikelkod
Produktinformation