RSGU1-6-15
Förpackningsstorlek:
250 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
144 varianter
Utvald variant:
RSGU1-6-15
Rubber lined p-clip 6.0 mm Band width: 15mm for M6 screw W1
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredde
15 mm
Diameter bolthul
6,0 mm
Diameter indvendig
6 mm
Materiale
Steel
Materialekvalitet
1,0935
Mærke navn
Mikalor
Overfladebehandling
Zinc coating (CR III)
Pakningsmateriale
EPDM
Standard DIN
DIN 3016 Form D
Förpackningsstorlek
250 st
Streckkod
224778
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ESP
Intrastat artikelkod
Produktinformation