RA200-98-75
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
8 variants
Chosen variant:
RA200-98-75
Mejerikoppling Rak, Inv-SMS, 98x1/6'' Slang 75mm
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Material
Stainless steel
Pakke str.
Stregkode
206305
Brutto vægt
1,467 Kg
Netto vægt
1,467 Kg
Oprindelsesland
esp
Produkt information
Mejerikoppling Rak Inv-SMS
Product datasheet
Andre kigger på
Clamp with male thread SS-DN50
Clamp with male thread SS-DN50
Varenummer:
CLH206AG
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Triclamp heavy duty clamp for
Triclamp heavy duty clamp for
Varenummer:
TRIK106
Min. bestillingsenhed er:
SMSH-51
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 125x1/4" Slang 100mm
SMSH-76
Mejerikoppling Rak, Inv-SMS, 85x1/6'' Slang 63mm
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 60x1/6" Slang 38mm
SMSH-25
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 85x1/6" Slang 65mm
SMSM-63
Mejerikoppling Rak, Inv-SMS, 60x1/6" Slang 38mm
SMSH-63
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 70x1/6" Slang 50mm
SMSS-63
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 40x1/6" Slang 25mm
SMSS-104
SMSM-104
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 48x1/6" Slang 32mm
Packning Silicon Mejerkoppling SMS Ø38
JSMSS-38