JGE-16-20ED
Package size:
8 st
Chosen variant:
JGE-16-20ED
SJG2120
Specifications
Dimensions and shipping
A
58,5 mm
Angle
0 °
B
23,1 mm
Brand Name
Hydraspecma
CH
50 mm
D
20 mm
Diameter pipe
25 mm
F
G 1.1/4 BSP
J
1.5/16-12 JIC
Material
Steel
Pressure max.
175 bar
T
25 mm