MC024-120, FINAL ASSY PLUS+1
MC024-120, FINAL ASSY PLUS+1
Varenummer:
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Antal CAN busser
1
Antal indgange
8
Antal stikben
24
Antal udgange
8
Beskyttelsesklasse
IP 67
Forsyningsspænding maks.
36 V
Forsyningsspænding min.
9 V
Mærke navn
Danfoss
Strømstyke output maks.
24 A
Temperatur omgivelse maks.
+70 °C
Temperatur omgivelse min.
-40 °C