TA80FL10AM10
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
TA80FL10AM10
Påfyldningsfilter - 10my
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Airfilter fineness
10 my
Brand Name
MP Filtri
Check valve
0,3 bar
Diameter flange
83 mm
Diameter hole
51 mm
Diameter strainer
50 mm
Flow air nominal
550 lpm
Holes circle
73 mm
Model code
TA80-B-10-A-1-0-1-P01
Mount
Bolt
Number of bolts
6
Pressure max.
1.5 bar
Sealing material
NBR
Strainer height
80 mm
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-25 °C
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,35 Kg
Netto vægt
0,35 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
Målskitse
Påfyldningsfilter med udluftning, til tankmontering.
Links
Produktkatalog
Produktkatalog
Andre kigger på
Metal oil filler and breather cap - 10my
Varenummer:
TA80FL10
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Metal air breather filter - 10my - 1/2" BSP
Varenummer:
SA075G1L10
Min. bestillingsenhed er:
SFW.70-3/4+F-350Mb 3/4" air breath filter with 0,35Mb backpr
Vacuum pressure indicator - 1/8" BSPT
VVB16P01
Air filter element - 3my nominel
A5L03
TAP90F10A0L1
Metal oil filler and breather cap - 3my
TA80FL03
TA80FL10BM1L
Air filter element - 10my nominel
A5L10
Filter plug with 200 mm dipstick
TMDFA12
Metal air breather filter - 10my - 1" BSP