EHW024-10
Förpackningsstorlek:
30.5 m
Minsta beställningskvantitet:
1 m
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
EHW024-10
EPDM Hot Water Suction & Discharge 5/8" 16/25 10bar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Användingsområde
AdBlue® (UREA), Luft, Sprinklervæske, Vand, Vandglykol
Armering
Syntetisk fiber og en spiralformet ståltråd
Böjningsradie
55 mm
Diameter inv.
16 mm
Diameter utv.
25 mm
Innertub
EPDM
Längd
61 m
Märke namn
Danfoss
Slangdimension
5/8 "
Standard ISO
ISO 1307
Temperatur max.
+125 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryck max.
10 bar
Tryck spräng min.
30 bar
Vakuum max.
0.92 bar
Yttertub
EPDM
Förpackningsstorlek
30.5 m
Streckkod
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
tur
Intrastat artikelkod
Produktinformation