Pilot.st.kontrav. 35l/m 0,5bar RPC06-0.5-00
Partnumber:
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
Ventilhus Comatrol NCS 06/3 SE 1/2
Partnumber: 922500713
Ventilhus NCS06/3-SE 3/8 (D)
Partnumber: 922500813
Ventilhus Comatrol NCS 06/3 SI 3/8
Ventilhus Comatrol NCS06/3--SI 1/2
Ventilhus Comatrol NCS06/3-DL 3/8
Housing NCS06/3--DL 1/2
Housing NCS06/3-SEL 3/8
Pakningssæt NCS 06 3 VITON
Cavity
NCS06/3
Flow Nominel
35 lpm
Forureningsgrad maks.
20/19/14 - ISO 4406
Model kode
RPC06-0.5-00
Mærke navn
Danfoss
Olieviskositet anbefalet
12 - 54 cSt
Pilotforhold
3,4:1
Temperatur maks.
+110 °C
Temperatur min.
-30 °C
Tilspændingsmoment
44 - 50 Nm
Tryk maks.
350 bar
Tryk åbning
0.5 bar