SC-100-050-1000
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
56 varianter
Valgt variant:
SC-100-050-1000
CYLINDER 100-50-1000
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter inv. cylinder
100 mm
Diameter ledlager
45 mm
Diameter stång
50 mm
Gänga
G 3/4 BSP
Inbyggnadsmått
1280 mm
Märke namn
Hydraspecma
Slaglängd
1000 mm
Tryck max.
210 bar
Pakke str.
Stregkode
221239
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
svn
Produkt information
CYLINDER 100-50-1000
Ofte købt sammen med
Hydraulslang M2T 3/8 350 bar 2SC 100m bobin
Varenummer:
06M2T-RL100
100 m
Min. bestillingsenhed er:
100 m
Hydraulslang M2T 1/2 296 bar 2SC 75m bobin
Varenummer:
08M2T-RL75
75 m
75 m
Hydraulslang M2T 3/8 350 bar 2SC
06M2T
1 m
1 m
Hydraulslang M2T 1/4 420 bar 2SC 175m bobin
04M2T-RL175
175 m
175 m
Hydraulslang M2T 1/4 420 bar 2SC
04M2T
Hydraulslang M2T 1/2 296 bar 2SC
08M2T
Hydraulslang G2SN 11/4 LÖS
Hydraulslang G2SN 11/4 LÖS
G2SN-20
36 m
Hydraulslang M2T 3/4 241 bar 2SC 50m bobin
12M2T-RL50
50 m
50 m
Hydraulslang M2T 1 172 bar 2SC
Hydraulslang M2T 1 172 bar 2SC
16M2T
Hydraulslang M2T 3/4 241 bar 2SC
12M2T
Hydraulslang M5K 1/2'', Bobin 75m
M5K-08
Hydraulslang M4K 3/4'', Lösmeter
M4K-12
Hydraulslang M2T 3/4 241 bar 2SC 30m rulle
12M2T-RL30
30 m
30 m
Hydraulslang M4K 3/4'' Bobin 40m WP 280 BAR KOMPAKT BR95mm
M4K-12-RL40
40 m
40 m
Hydraulslang M2T 5/8 262 bar 2SC
10M2T
Hydraulslang M2T 3/8 350 bar 2SC 30m rulle
06M2T-RL30
Hydraulslang M4K 5/8'', Bobin 50m
M4K-10
Hydraulslang M5K 3/8'', Bobin 100m
M5K-06
Hydraulslang G2SN 11/2 LÖS
Hydraulslang G2SN 11/2 LÖS
G2SN-24
36 m
Hydraulslang MXT 1/2 275bar
Hydraulslang MXT 1/2 275bar
08MXT
Hydraulslang M2T 1/2 296 bar 2SC 30m rulle
08M2T-RL30
Hydraulslang M2T 5/8 262 bar 2SC 50m bobin
10M2T-RL50
Hydraulslang M6K 1/4''
Hydraulslang M6K 1/4''
M6K-04
Hydraulslang M2T 1 172 bar 2SC 40m bobin
16M2T-RL40
Hydraulslang M5K 1/4'', Bobin 175m
M5K-04
Hydraulslang Marathon M2C 1''
Hydraulslang Marathon M2C 1''
M2C-16
Hydraulslang G2SN 2 LÖS
Hydraulslang G2SN 2 LÖS
G2SN-32
Hydraulslang M2T 5/16 350 bar 2SC
05M2T
Hydraulslang M2T 1 172 bar 2SC 15m rulle