SC-080-040-0400
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
56 varianter
Valgt variant:
SC-080-040-0400
CYLINDER 80-40-400
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv. cylinder
80 mm
Diameter ledlager
35 mm
Diameter stång
40 mm
Gänga
G 1/2 BSP
Inbyggnadsmått
640 mm
Märke namn
Hydraspecma
Slaglängd
400 mm
Tryck max.
210 bar