SC-080-040-0600
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
56 varianter
Utvald variant:
SC-080-040-0600
CYLINDER 80-40-600
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inv. cylinder
80 mm
Diameter ledlager
35 mm
Diameter stång
40 mm
Gänga
G 1/2 BSP
Inbyggnadsmått
840 mm
Märke namn
Hydraspecma
Slaglängd
600 mm
Tryck max.
210 bar
Förpackningsstorlek
Streckkod
221225
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
swe
Produktinformation
CYLINDER 80-40-600
Köps ofta tillsammans med
Hydraulslang M2T 3/8 350 bar 2SC 100m bobin
Artikelnummer:
06M2T-RL100
100 m
Hydraulslang M2T 1/2 296 bar 2SC 75m bobin
Artikelnummer:
08M2T-RL75
75 m
Hydraulslang M2T 3/8 350 bar 2SC
06M2T
1 m
Hydraulslang M2T 1/4 420 bar 2SC 175m bobin
04M2T-RL175
175 m
Hydraulslang M2T 1/4 420 bar 2SC
04M2T
1 m
Hydraulslang M2T 1/2 296 bar 2SC
08M2T
Hydraulslang G2SN 11/4 LÖS
Hydraulslang G2SN 11/4 LÖS
G2SN-20
36 m
Hydraulslang M2T 3/4 241 bar 2SC 50m bobin
12M2T-RL50
50 m
Hydraulslang M2T 1 172 bar 2SC
Hydraulslang M2T 1 172 bar 2SC
16M2T
50 m
Hydraulslang M2T 3/4 241 bar 2SC
12M2T
Hydraulslang M5K 1/2'', Bobin 75m
M5K-08
75 m
Hydraulslang M4K 3/4'', Lösmeter
M4K-12
Hydraulslang M2T 3/4 241 bar 2SC 30m rulle
12M2T-RL30
30 m
Hydraulslang M4K 3/4'' Bobin 40m WP 280 BAR KOMPAKT BR95mm
M4K-12-RL40
40 m
Hydraulslang M2T 5/8 262 bar 2SC
10M2T
30 m
Hydraulslang M2T 3/8 350 bar 2SC 30m rulle
06M2T-RL30
Hydraulslang M4K 5/8'', Bobin 50m
M4K-10
Hydraulslang M5K 3/8'', Bobin 100m
M5K-06
100 m
Hydraulslang G2SN 11/2 LÖS
Hydraulslang G2SN 11/2 LÖS
G2SN-24
36 m
Hydraulslang MXT 1/2 275bar
Hydraulslang MXT 1/2 275bar
08MXT
Hydraulslang M2T 1/2 296 bar 2SC 30m rulle
08M2T-RL30
Hydraulslang M2T 5/8 262 bar 2SC 50m bobin
10M2T-RL50
Hydraulslang M6K 1/4''
Hydraulslang M6K 1/4''
M6K-04
175 m
Hydraulslang M2T 1 172 bar 2SC 40m bobin
16M2T-RL40
40 m
Hydraulslang M5K 1/4'', Bobin 175m
M5K-04
Hydraulslang Marathon M2C 1''
Hydraulslang Marathon M2C 1''
M2C-16
Hydraulslang G2SN 2 LÖS
Hydraulslang G2SN 2 LÖS
G2SN-32
Hydraulslang M2T 5/16 350 bar 2SC
05M2T
Hydraulslang M2T 1 172 bar 2SC 15m rulle