SC-080-040-0500
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
56 variants
Chosen variant:
SC-080-040-0500
CYLINDER 80-40-500
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner cylinder
80 mm
Diameter rod
40 mm
Diameter spherical bearing
35 mm
Mounting dimension
740 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
500 mm